infolinia: 65 322 23 40

W dniach 14 -16 lutego 2020 w Łodzi, w halach EXPO oraz sąsiadującej z nią MOSiR odbyła się 23 edycja Międzynarodowych Targów FERMA. Impreza przyciągnęła 25 000 fachowców produkcji zwierzęcej z całej Polski, ugruntowując tym samym pozycję specjalistycznej imprezy dla profesjonalistów branży hodowlanej.

Stadiko to innowacyjny producent profesjonalnych myjek wysokociśnieniowych i jeden z najbardziej doświadczonych usługodawców w dziedzinie higieny w rolnictwie. Jako jedyne przedsiębiorstwo w Europie oferujemy pełen zakres usług w tej dziedzinie. Nasza marka od dziesięcioleci symbolizuje wysokiej jakości, solidne i wysokowydajne myjki wysokociśnieniowe, a także wszechstronny serwis dla naszych klientów.

IMG 27498-9 czerwca uczestniczyliśmy w Targach Rolniczych w Sielinku. Dopisała piękna pogoda i świetna frekwencja. Program Targów był bardzo ciekawy, oprócz interesujących rozmów z wystawcami, zaplanowane były również pokazy bydła mięsnego, mlecznego, koni, owiec oraz kóz. Każdy znalazł coś dla siebie.

IMG 27146-7 czerwca w Licheniu Starym odbyła się konferencja poświęcona bieżącym zagadnieniom w produkcji trzody chlewnej. 
Była to doskonała okazja, by w gronie najlepszych ekspertów w kraju oraz z zagranicy dowiedzieć się, jaki jest najnowszy stan wiedzy w zakresie genetyki, utrzymania, dobrostanu, żywienia i ochrony zdrowia świń.

IMG 11101 marca br. w miejscowości Kawcze odbyło się Forum Rolnicze Powiatu Rawickiego zorganizowane przez Radę Powiatową WIR w Rawiczu. Gospodarzami spotkania byli: Prezes Wielkopolskiej Izby Rolniczej Piotr Walkowski i Przewodniczący Rady Powiatowej WIR w Rawiczu Łukasz Rojda. Forum pod patronatem honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi zgromadziło rolników, samorządowców, oraz przedstawicieli instytucji i organizacji działających na rzecz rolnictwa. 

logo z

DANE FIRMY:
FeedTeam Sp. z o.o.
Czacz, ul. Wielichowska 42
64-030 Śmigiel
NIP 6981845354, REGON 367165165

KONTAKT:
tel. +48 65 322 23 40
email: biuro@feedteam.pl

GODZINY OTWARCIA:
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
8-16