infolinia: 65 322 23 40

Witamy serdecznie.

Jesteśmy nową firmą żywieniową, powstałą w 2017 roku. Przejęliśmy przedstawicielstwo firmy Miavit, która zajmuje się produkcją jednych z najlepszych premiksów w Europie. Firma Miavit jest producentem mieszanek mineralno-witaminowych i działa już od 1972 roku. Ich linie produkcyjne są zaprojektowane w taki sposób, żeby zrobić premiks na indywidualne zamówienie klienta.

Zajmujemy się sprzedażą koncentratów, prestarterów, musli, mieszanek pełnoporcjowych, produktów specjalistycznych i premiksów dla wszystkich gatunków zwierząt hodowlanych – trzody chlewnej, bydła, drobiu i koni. Pełna oferta naszych produktów znajduje się w zakładce Produkty.

Oferujemy również premiksy produkcyjne dla firm produkujących pasze. Każdy premiks wyceniamy indywidualnie na życzenie klienta.

Od kwietnia br jesteśmy dystrybutorem produktów dla bydła w formie granulowanej które poprawiają i zwiększają produkcję mleka przez krowę. Firma Feed Team oraz Velti jest jedynym dystrybutorem oraz producentem tych produktów w całej Polsce. Oferta mieszanek uzupełniających dostępna jest u naszych przedstawicieli i doradców żywieniowych.

Zależy nam na zadowoleniu wszystkich naszych klientów dlatego staramy się o ciągłe zainteresowanie i dobry kontakt z każdym klientem. Najważniejsze są dla nas produkty o najwyższej jakości.

logo z

DANE FIRMY:
FeedTeam Sp. z o.o.
Czacz, ul. Wielichowska 42
64-030 Śmigiel
NIP 6981845354, REGON 367165165

KONTAKT:
tel. +48 65 322 23 40
email: biuro@feedteam.pl