infolinia: 65 322 23 40

Witamy serdecznie.

Jesteśmy nową firmą żywieniową, powstałą w 2017 roku. Przejęliśmy przedstawicielstwo firmy Miavit, która zajmuje się produkcją jednych z najlepszych premiksów w Europie. Firma Miavit jest producentem mieszanek mineralno-witaminowych i działa już od 1972 roku. Ich linie produkcyjne są zaprojektowane w taki sposób, żeby zrobić premiks na indywidualne zamówienie klienta.

Zajmujemy się sprzedażą koncentratów, prestarterów, musli, mieszanek pełnoporcjowych, produktów specjalistycznych i premiksów dla wszystkich gatunków zwierząt hodowlanych – trzody chlewnej, bydła, drobiu i koni. Pełna oferta naszych produktów znajduje się w zakładce Produkty.

Oferujemy również premiksy produkcyjne dla firm produkujących pasze. Każdy premiks wyceniamy indywidualnie na życzenie klienta.

Od kwietnia br jesteśmy dystrybutorem produktów dla bydła w formie granulowanej które poprawiają i zwiększają produkcję mleka przez krowę. Firma Feed Team oraz Velti jest jedynym dystrybutorem oraz producentem tych produktów w całej Polsce. Oferta mieszanek uzupełniających dostępna jest u naszych przedstawicieli i doradców żywieniowych.

Zależy nam na zadowoleniu wszystkich naszych klientów dlatego staramy się o ciągłe zainteresowanie i dobry kontakt z każdym klientem. Najważniejsze są dla nas produkty o najwyższej jakości.

gmpplus fsa logo180

Certyfikat procesu

 

Jesteśmy dystrybutorem firmy STADIKO

Stadiko to innowacyjny producent profesjonalnych myjek wysokociśnieniowych i jeden z najbardziej doświadczonych usługodawców w dziedzinie higieny w rolnictwie. Jako jedyne przedsiębiorstwo w Europie oferujemy pełen zakres usług w tej dziedzinie. Nasza marka od dziesięcioleci symbolizuje wysokiej jakości, solidne i wysokowydajne myjki wysokociśnieniowe, a także wszechstronny serwis dla naszych klientów. Wskutek połączenia technicznych innowacji oraz naszego długoletniego know-how jako usługodawca jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom optymalne rozwiązania w dziedzinie techniki higienicznej i higieny stajni. Dzięki kompetentnemu i ugruntowanemu doradztwu otrzymają Państwo produkty oraz usługi, które sprawdzą się też w przyszłości. Jesteśmy solidnym partnerem. Nasz wykwalifikowany i zaangażowany personel stanowi gwarancję jakości naszych produktów oraz usług. Elastyczność i rozwiązania indywidualne zgodnie z Państwa wymaganiami – to nasze motto podczas pracy. Wraz z naszym partnerem varEX, staditherm i VETCON, marka stadiko stanowi zawsze prawidłowy wybór w kwestii myjek wysokociśnieniowych i higieny stajni.  
 
pdf

logo z

DANE FIRMY:
FeedTeam Sp. z o.o.
Czacz, ul. Wielichowska 42
64-030 Śmigiel
NIP 6981845354, REGON 367165165

KONTAKT:
tel. +48 65 322 23 40
email: biuro@feedteam.pl

GODZINY OTWARCIA:
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
8-16